Zavolejte nám

775 200 076

CEO

Jana Šafková

Naše agentura je můj splněný sen. Odmala mám ráda příběhy s dobrým koncem. A díky práci pro naše klienty je nemusím jen číst, ale můžu je s nimi žít a tvořit. Poctivou prací pro vás se stáváme součástí vašeho příběhu, společně ho píšeme tak, aby ho s vámi žili i vaši zákazníci.

Vaši značku rozhýbeme videem, prodáme díky vybudovaným vztahům s novináři a médii, uděláme z ní srdcovou záležitost na sociálních sítích. Je to práce, která nikdy nekončí, nápady k nám chodí ve dne, v noci, v dešti, u oběda, na dovolené. Děláme ale to, co nás baví a co máme rádi – a to je na výsledku vždycky znát. Naši odbornost nejlépe dokládají spolupráce, které jsme už navázali.

Pokud uspějete vy, uspěli jsme i my – a to chceme.
CEO

Jiří Vodička

Vizuální prezentace je v dnešní zrychlené době na vzestupu. Pokud tedy chcete posunout svou značku na vyšší úroveň, předběhnout konkurenci a ukázat světu kdo jste, je kvalitní a neotřelé video nutností.

Sledujeme aktuální trendy, disponujeme filmovým vybavením a umíme vymyslet technické řešení i pro ty nejbláznivější nápady. Příběh a emoce prodává, videem řeknete za minutu vašim zákazníkům víc než na dvou stránkách textu. A navíc si vás zapamatují.

Buďte styloví, buďte moderní. Kryjeme vám záda!